TEMEL GIDALAR
Nesli tükenmekte olan Karakılçık Buğdayını ata tohumundan %100 geleneksel yöntemlerle ürettik ve doğa ile dost kraft paketlere koyduk.
ADET
₺25,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Milas’ın iklim koşullarına uygun yetişen ve Milas’ın bereketli topraklarında lezzetlenen nohutu %100 geleneksel tarım yöntemleriyle ektik, biçtik ve doğa ile dost kraft paketlere koyduk.
ADET
₺30,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Milas’ın iklim koşullarına uygun yetişen ve Milas’ın bereketli topraklarında lezzetlenen kuru börülceyi %100 geleneksel tarım yöntemleriyle ektik, biçtik ve kuruttuk. Ardından doğa ile dost kraft paketlere koyduk.
ADET
₺30,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Milas’ın bereketli topraklarında %100 geleneksel tarım yöntemleriyle ata tohumdan... Milas bölgesinde yetişen küçük ama lezzetli ve besleyici yeşil mercimek hasat zamanında toplanıyor doğal yöntemlerle ayıklanıp taşından toprağından ayıklanıp tertemiz yapılıyor. Yeşil mercimeği Milas Bereketi farkıyla doğa ile dost kraft paketlerde sizlere ulaştırıyoruz.
ADET
₺30,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Milas’ın denize bakan yamaçlarında, doğal ortamında yetişen keçi boynuzlarını sizler için özenle topladık, temizledik ve iyice kuruttuk. Sonra taş değirmende çekirdekleriyle birlikte öğüttük ve sizin için paketledik. Binbir şifasıyla, içeceklerinizde, pastalarınızda, doğal şeker ve un olarak afiyetle tüketin.
ADET
₺25,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Karakılçık Buğday Unumuz, kendi topraklarımızda herhangi bir kimyasal gübre kullanılmadan ata tohumundan %100 geleneksel yöntemlerlerle ektiğimiz buğdaylardan elde edilmiştir. Atalarımızdan kalma Karakılçık Buğdayı, bugüne dek hiçbir değişime uğramamış ancak nesli tükenmekte olan bir buğdaydır. Düşük gluten oranı ile lezzet ve besin değeri açısından oldukça zengindir.
ADET
₺15,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Vücutta biriken zehir ve toksinlerin atılmasına yardımcı olur, bitkisel protein açısından oldukça zengindir. Hazmı kolaylaştırır, böbreklere yardımcı olur, hemoroid ve kalın bağırsak rahatsızlıklarına iyi gelir, kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur.
ADET
₺30,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Milas’ın doğasını hem kokusunda hem de tadında duyabileceğiniz enfes lezzet... Kendi çiftliğimizde el değmeden ürettiğimiz, %100 doğal ve katkı maddesi içermeyen Ev Yapımı Geleneksel Süzme Köy Yoğurdu’nu günün her saatinde tüketebilirsiniz. Her kaşıkta sizleri Milas’ın bereketli topraklarında gezintiye çıkacak bu lezzetli ürünümüz 1 kg’dir.
ADET
₺30,00 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
TURŞU & SALÇA & SOS & SİRKE
Milas’ın bereketli topraklarında %100 geleneksel tarım yöntemleriyle yetiştirdiğimiz taptaze kekikleri farklı yöntemler ile damıtarak ve doğallığını bozmadan sizlere ulaştırıyoruz. %100 doğal ve katkı maddesi içermeyen kekik suyunu doğa ile dost cam şişelerde evlerinize getiriyoruz.
ADET
₺30,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Dağ köylerinde yetişen ballı, ince kabuklu, lokum kıvamında ki incilerimizi hiçbir kimyasal kullanmadan, geleneksel yöntemlerle temizleyip, bandırıp, şeffaf kutulara dizip, sizlere ulaştırıyoruz. Kiloda 40-50 adet incir bulunmaktadır.
ADET
₺100,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
1. Kalite (Büyük Boy) Organik Dağ İnciri 
%100 Doğaldır ve Hiçbir İşlem Görmemiştir. Kendi Mahsulümüzdür.
Yeni Mahsul Kuru Dağ İnciri Özel Vakumlu Ambalajı İle Uzun Süre Dayanır. 
ADET
₺50,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR

 

YERLİ İNCE KABUKLU BADEM (500g)

Badem; E vitamini, kalsiyum, fosfor, demir ve magnezyum açısından zengin bir kaynaktır. Ayrıca, çinko, selenyum, bakır ve niyasin içerir.

Ayrıca solunum bozuklukları, öksürük, kalp bozuklukları, anemi, iktidarsızlık, ve diyabet sorunlarının çözümü için tercih edilebilir.

Bu organik lezzet şimdi Milas Bereketi farkıyla sizlerle.

 

ADET
₺75,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR

 

YERLİ BADEM İÇİ (250g)

 

%100 Yerli Doğal üründür. 

Sağlıklı beslenmek isteyen herkesin tercih edeceği bir lezzettir.

Badem kabuğundan ayrıldıktan sonra hiçbir işlem görmeden doğa ile dost kraft paketlerde sizlere ulaştırıyoruz.

Ürünümüzün tazeliğini ve kalitesini gördükten sonra vazgeçemeyeceksiniz!

ADET
₺75,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR
Nesli tükenmekte olan Karakılçık buğdayını ata tohumundan %100 geleneksel yöntemlerle ürettik. Ardından değirmende öğüterek doğa ile dost kraft paketlere koyduk.
ADET
₺20,00 KDV Dahil
EGE'NİN OTLARI

ACISEVER ATOM PAKETİ

ADET
₺95,00 KDV Dahil
₺130,00 KDV Dahil
EGE'NİN OTLARI
Milas’ın bereketli topraklarında yetiştirdiğimiz taptaze maydanozları doğa ile dost kraft paketlerle sizlere ulaştırıyoruz.
ADET
₺10,00 KDV Dahil
EGE'NİN OTLARI
Bereketli Milas topraklarında %100 geleneksel tarım yöntemleriyle yetiştirdiğimiz taptaze rokaları doğa ile dost kraft paketlerle sizlere ulaştırıyoruz.
ADET
₺15,00 KDV Dahil
EGE'NİN OTLARI
Milas’ın bereketli topraklarında %100 geleneksel tarım yöntemleriyle yetiştirdiğimiz taptaze dereotlarını doğa ile dost kraft paketlerle sizlere ulaştırıyoruz.
ADET
₺15,00 KDV Dahil
EGE'NİN OTLARI
Milas’ın bereketli topraklarında %100 geleneksel tarım yöntemleriyle yetiştirdiğimiz taptaze pazıları doğa ile dost kraft paketlerle sizlere ulaştırıyoruz.
ADET
₺15,00 KDV Dahil
EGE'NİN OTLARI

Kendine hayran bırakacak bir lezzetti sizin için hazırladık.
Ev yapımı Meşhur Milas Otlu Böreği.

Dışı çıtır, çıtır, içinde Ege’nin otları var. Yumuşacık tadında Milas var yedikçe yiyeceksiniz.

ADET
₺35,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR

 

DÜŞÜK GLUTENLİ KARAKILÇIK BUĞDAY UNUNDAN KEPEKLİ BAZLAMA 600gr

Karakılçık Buğday Unumuzun doğallığı ve az gluten içermesi ile başka ürünlerden ayrışmaktadır. Günümüzde pek çok tahıl grubundan alışık olduğumuz ve yaygın olarak kullanılan “Gluten” insanlarda, şişkinlik, intolerans veya hastalık sebebi olduğunu biliyoruz. Bu sebeplerle ürünümüzü AZ GLUTENLİ OLARAK ÜRETTİK.

Kepekli Bazlamamızı tadınca çok şaşıracak ve beğeneceksiniz.

İÇİNDE HİÇBİR KİMYASAL YOKTUR. DOĞALDIR. 

Afiyet Olsun.
 

 

ADET
₺15,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR

 

El açması Cevizli Baklava

İçindekiler: Düşük glutenli karakılçık Buğday unu, yumurta, nişasta, süt, irmik, sade yağ, su, pancar şekeri, tuz ve ceviz. 

Baklava yufkasının içinde kendi ürünümüz olan iri kıyım ceviz kullanılmıştır. İçinde Glikoz Şurubu YOKTUR. 

TAMAMEN DOĞAL, TAMAMEN EV YAPIMI

Baklavamız, hazır paketli ürün değildir. Siparişe özel, kargoya verilmeden önce yapılır ve paketlenir.

 

ADET
₺50,00 KDV Dahil
TEMEL GIDALAR

YOĞURTLU MEŞHUR MİLAS OTLU BÖREK (FIRSAT PAKETİ)

MİLAS OTLU BÖREK(500gr) + EV YAPIMI GELENEKSEL SÜZME KÖY YOĞURDU (1Kg)

Yoğurtlu Börek Paketi
Ev yapımı Meşhur Milas Otlu Böreği ve Geleneksel Süzme Köy Yoğurdunu sizin için birleştirdik.
Dışı çıtır, çıtır, içi Ege’nin otlarından yaptığımız yumuşacık bir börek ve yanında %100 doğal ve katkı maddesi içermeyen Geleneksel Süzme Köy Yoğurdumuz. 

ADET
₺75,00 KDV Dahil
1 2 >