Tamamen Doğal

Hiçbir katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz ürünlerimiz, doğada kendi yaşam döngüsünde yetişen, Hibrit Tohum yerine atalarımızdan miras kalan Ata tohumu kullanılarak üretilmektedir.
Doğal yollarla toplanan ve paketlenen ürünlerimizde üretimin hiçbir aşamasında kimyasallar kullanılmamaktadır. Toprağı, suyu ve doğayı koruyan yöntemler kullanılarak ürünlerimiz hijyen kurallarına uygun üretilmekte ve ambalajlanmaktadır.
İlaçlama yapılmadan sunduğumuz tamamen doğal ürünlerimiz ile sofralarınızı tatlandırabilir, elde ettiğimiz doğal yağlarımız ile de cildinize bakım yapabilirsiniz.

Geleneksel Yöntemler

Bir bereket öyküsü bu.
Bereketli topraklara bahşedilen mucizenin öyküsü. Güneşin tüm pırıltısıyla aydınlattığı bu kadim topraklardan, bin yıldır kullanılan sağlıklı yöntemlerle, yağmurun beslediği bize ait bizden tohumlarla, alın terinden başka hiçbir katkı kullanmadan, en yüce değer emeğin nasırlı ama kıymetli elleriyle Doğadan sofranıza.
Afiyetle…

Milas zeytinyağı, Avrupa Birliği tarafından coğrafi işaret alarak tescillenmiştir.

Hikayemiz

Milas, dağlarından zeytinyağı, çamlarından bal akan, yeşille mavinin buluştuğu şehrin adıdır.
Milas Bereketi, 5000 yıl boyunca onlarca medeniyetin yaşadığı, Karyalılar ve Menteşe Beyliğine başkentlik yapmış Milas'ın bereketli topraklarında, binlerce yıllık kültür mirasından doğan bir markadır.
Ürünlerimiz, ya doğada, kendi yaşam döngüsünde yetişmiş ürünlerdir, ya da atalarımızdan miras özenle saklayıp koruduğumuz ata tohumlarıyla, bu topraklarda sevgiyle büyüttüğümüz fidelerden oluşan, hiçbir katkı maddesi ve kimyasal içermeyen ürünlerdir.
Konserve, reçel ve salçalarımızı üretirken, nesiller boyu kadınlarımızın sağlıkla kullandığı geleneksel yöntemlerden, yöresel odun ateşinden vazgeçmedik, güneşte bekletmenin bilinen en iyi uzun saklama yöntemi olduğuna inandık.
Bu topraklar bize atalarımızın mirası; ürünlerimiz, bizlere bu kadim toprakların hediyesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR