KATKISIZ BAL & REÇELLER
Kendi bahçemizdeki kayısı ağaçlarından ellerimizle topladığımız çileklerimizi organik pancar şekeri ile buluşturduk ve odun ateşinde kaynattık. Kahvaltılarınıza eşlik edecek bu lezzeti doğa ile dost cam şişelere koyduk.
ADET
₺25,00 KDV Dahil
KATKISIZ BAL & REÇELLER
Kendi bahçemizdeki kayısı ağaçlarından ellerimizle topladığımız kayısılarımızı organik pancar şekeri ile buluşturduk ve odun ateşinde kaynattık. Kahvaltılarınıza eşlik edecek bu lezzeti doğa ile dost cam şişelere koyduk.
ADET
₺25,00 KDV Dahil
KATKISIZ BAL & REÇELLER

ÇAM KOZALAĞI ŞURUBU (500gr)

Düzenli ve ölçülü tüketiminde pek çok hastalığa şifa olduğu bilinen çam kozalağı şurubu, bağışıklık sistemini güçlendirir. 4 mevsim yeşil kalan çam ağaçlarından elde edilir ve güçlü bir antikanserojendir. Sağlıklı hücrelerin çoğalmasını sağlar. Ağız içi yaralara ve cilt lekelerine iyi gelir. Balgam sökücüdür, solunum yollarını rahatlatarak nefes alışverişini kolaylaştırır. (Çam kozalağının içerisinde ayva çekirdeği ve Karanfil kaynatılıyor az miktarda da limon suyu ekleniyor.)

ADET
₺20,00 KDV Dahil
KATKISIZ BAL & REÇELLER
Tükendi
Milas dağlarındaki çam ağaçlarından bal akan bir memlekettir. Çam ağaçları bu güzel yörenin doğal bitki örtüsüdür. Yüksek rakımlı çam ormanlarında beslediğimiz arılarımızın yaptığı balın en katkısız ve en doğal hali...
ADET
₺60,00 KDV Dahil
KATKISIZ BAL & REÇELLER
Tükendi
Kendi bahçemizdeki ayva ağaçlarından ellerimizle topladığımız ayvalarımızı organik pancar şekeri ile buluşturduk ve odun ateşinde kaynattık. Kahvaltılarınıza eşlik edecek bu lezzeti doğa ile dost cam şişelere koyduk.
ADET
₺25,00 KDV Dahil
1