ORGANİK BAL & REÇELLER
Milas dağlarındaki çam ağaçlarından bal akan bir memlekettir.Çam ağaçları bu güzel yörenin doğal bitki örtüsüdür.Yüksek rakımlı çam ormanlarında beslediğimiz arılarımızın yaptığı balın en katkısız, en doğal hali.
ADET
₺60,00 KDV Dahil
ORGANİK BAL & REÇELLER

ÇAM KOZALAĞI ŞURUBU (500gr)

Düzenli ve ölçülü tüketiminde pek çok hastalığa şifa olduğu bilinen çam kozalağı şurubu, bağışıklık sistemini güçlendirir. 4 mevsim yeşil kalan çam ağaçlarından elde edilir ve güçlü bir antikanserojendir. Sağlıklı hücrelerin çoğalmasını sağlar. Ağız içi yaralara ve cilt lekelerine iyi gelir. Balgam sökücüdür, solunum yollarını rahatlatarak nefes alışverişini kolaylaştırır. (Çam kozalağının içerisinde ayva çekirdeği ve Karanfil kaynatılıyor az miktarda da limon suyu ekleniyor.)

ADET
₺20,00 KDV Dahil
ORGANİK BAL & REÇELLER

AYVA REÇELİ (850gr)

Kalbe iyi gelir, enfeksiyonlu hastalıklarda vücudu korur ve kuvvetlendirir. Sinir sistemini korur ve güçlendirirken hafızayı kuvvetlendirir. Özellikle göğüs hastalıklarında öksürüğü giderir, balgam söktürür, astıma ve bronşite iyi gelir ve soğuk algınlığında doğal antibiyotik olarak kullanılır, şifa vericidir.

ADET
₺25,00 KDV Dahil
1